week 26 24 25 26 27 28 29 30

Bejelentkezés

BAJNOKCSAPAT

Ismét Magyar Bajnok a POSTÁS női tornacsapata!

Nyolc évet kellett rá várnunk, de az érzés szavakkal nem leírható. Ismét felnőtt bajnokcsapatunk van.

2017. december elsején vette kezdetét a  tornászok Swietelsky Kupáért zajló Mesterfokú Bajnoksága, ami egyben a csapatbajnokság második fordulója is volt. A helyszín a győri Olimpiai Sportpark, ami méltó helyszíne volt ennek a kiemelkedő versenynek.

Az első forduló után, a Postás a második helyen állt, 2,2 pont hátránnyal, ami pontos, korrekt versenyzéssel akár lefaraghatónak is látszott.
Az utolsó szerig nagyon kiegyensúlyozott volt a verseny a két csapat között. Korláton és gerendán a Dunaferr SE csapata bizonyult jobbnak, talajon a mieink értek el jelentősen több pontot.
Tetőfokára hágott az izgalom, amikor lányaink az ugráshoz készülődtek. Kiváló gyakorlatokat bemutatva, kemény küzdelemben, 2,5 ponttal előzték meg a másik csapatot.
Összességben 5 századdal, de a Postás SE került ki győztesként a Dunaferrel vívott küzdelemből és így, ennyi év után, ismét bajnokcsapatot köszönthetünk tornatermünkben.