week 43 22 23 24 25 26 27 28
week 44 29 30 31

Bejelentkezés

Kadet és serdülő egyéni Magyar Bajnokság

Nagyon szép sikerekkel zárult idén is az utánpótlás Magyar Bajnokság. Szakosztályunk kadet és serdülő versenyzői idén is érmekkel és értékes helyezésekkel örvendeztettek meg bennünket. Két Magyar Bajnoki címet is szereztek versenyzőink, serdülő egyéni összetett bajnok lett Schermann Bianka 48,7 ponttal, illetve Székely Zója a felemás korlát döntőjében állhatott a dobogó legtetejére 12,633 ponttal. Az összetett verseny első négy helyezését szakosztályunk versenyzői hozták el, Schermann Bianka, Székely Zója, Szénás Anna , Medved Regina sorrendben. A kadet versenyben induló Balogh Patrícia nagyon kiegyensúlyozott, szép versenyzéssel a 6. helyen végzett.

Gratulálunk versenyzőink teljesítményéhez!